• 1

  Kościół Parafii p/w Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 1

 • 2

  Salezjańska Szkoła Muzyczna II Stopnia w Lutomiersku 2

 • 3

  Konstantynów Łódzki 3

 • 4

  SP-5 w Konstantynowie Łódzkim 4

 • 5

  Konstantynów Łódzki 5

 • 6

  SP-2 w Konstantynowie Łódzkim 6

Top 10 casino

05-11-2018
W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych, opadają emocje wyborcze. Mieszkańców wielkich miast nie przekonała uczciwość, pracowitość, zaangażowanie prezentowane przez kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Wiele pracy przed nami, zwłaszcza, że PiS powiększył w skali kraju reprezentację na wszystkich szczeblach samorządu. Jarosław Kaczyński na spotkaniach z wyborcami podkreślał, że Prawo i Sprawiedliwość jako formacja przeciwna jest koncepcji metropolitalnej głoszonej przez opozycję – „Zakładali i mówili wprost, że najpierw mają się rozwijać najbogatsze części naszego kraju, a później to bogactwo będzie rozlewało się na cały kraj.” Najbliższe lata pomogą rozstrzygnąć jak wpływa synergia rządu i samorządu na rozwój regionu.
Na innej konwencji Prezes przekonywał „„musimy głośno powiedzieć, kto wygrał te wybory. Są tacy, którzy nie chcą przyjąć, że jest tak, jak jest, Próbują wmówić, ze jest inaczej, że wynik jest wątpliwy, remisowy, że nawet jest tak, że myśmy te wybory przegrali. Nie chcą przyznać się do porażki”. Porównanie frekwencji w naszym mieście nastraja optymistycznie w 2014 r. – 47,20%  w 2018 r – 60,28%. W poprzednich wyborach w naszym mieście Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 1947 głosów do Rady Powiatu Pabianickiego, w roku 2018 głosów poparcia do Rady Powiatu było 2022. Dzięki temu wynikowi Pan Krzysztof Waligórski zdobył mandat radnego i zwiększył swój elektorat poparcia (w roku 2014 – 781 głosów, w roku 2018 – 990 głosów).
W naszym lokalnym piśmie „Wiadomości - 43bis” redaktor Bernard Cichosz pisze, że „Bez PiS-u ani rusz!”, co potwierdzili w wyborach także mieszkańcy. Dziękujemy za oddane głosy i zaufanie, które Państwo okazali dla Prawa i Sprawiedliwości. Zrobimy wszystko by nie zawieść Państwa nadziei związanych z dobrą zmianą.