• 1

  Kościół Parafii p/w Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 1

 • 2

  Salezjańska Szkoła Muzyczna II Stopnia w Lutomiersku 2

 • 3

  Konstantynów Łódzki 3

 • 4

  SP-5 w Konstantynowie Łódzkim 4

 • 5

  Konstantynów Łódzki 5

 • 6

  SP-2 w Konstantynowie Łódzkim 6

Top 10 casino

23-07-2019

W najbliższy piątek26 lipca do Konstantynowa Łódzkiego przybędzie dziennikarka, publicystkai polityk– Joanna Lichocka. Nasz gość pracowała w licznych redakcjach prasowych (m.in. „Tygodnik Solidarność”, „Rzeczpospolita”, „Gazeta Polska”), tworzyła i prowadziła publicystyczne programy telewizyjne w TV Puls, TVP, Telewizji Republika,jest autorką filmów dokumentalnych poświęconych postaci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Od roku 2015 jest posłanką na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. W roku 2016 została wybrana z rekomendacji PiS przez Sejm w skład Rady Mediów Narodowych.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości pragnie spotkać się z mieszkańcami Konstantynowa, aby porozmawiać na temat sytuacji w kraju i perspektyw dla Polski związanych z wynikiem najbliższych wyborów parlamentarnych.

Temat spotkania: „Myśląc o Polsce”

Organizujący to spotkanie Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Konstantynowie Łódzkim serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych 26 lipca 2019 r. w piąteko godzinie 18.00do Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Łódzkiej nr 28.

Mamy nadzieję, że czas przeznaczony na spotkanie z panią poseł Joanną Lichocką zaowocuje refleksjami nad istotnymi dla naszego kraju zagadnieniami.