• 1

  Kościół Parafii p/w Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 1

 • 2

  Salezjańska Szkoła Muzyczna II Stopnia w Lutomiersku 2

 • 3

  Konstantynów Łódzki 3

 • 4

  SP-5 w Konstantynowie Łódzkim 4

 • 5

  Konstantynów Łódzki 5

 • 6

  SP-2 w Konstantynowie Łódzkim 6

Top 10 casino

08-06-2019

Zachęcamy Państwa do głosowania w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na plus".

W głosowaniu bierze udział projekt z Konstantynowa Łódzkiego.

W ramach złożonego projektu opublikowane zostanie wydawnictwo, w którym udokumentowana zostanie historia obozu w Konstantynowie, gdzie więzieni byli księża kierowani później do obozu w Dachau oraz dzieci z Wielkopolski i także Konstantynowa. Materiały do publikacji zbierane będą poprzez nagrania wywiadów z żyjącymi świadkami wydarzeń, poszukiwanie materiałów w bibliotekach, archiwach, nawiązanie współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział Łódź. Zorganizowana zostanie konferencja będąca podsumowaniem i prezentacją projektu. W wydarzeniu uczestniczyć będą mieszkańcy Konstantynowa, młodzież szkolna, władze miasta i powiatu. Działania podjęte w projekcie mają służyć zwiększeniu świadomości historycznej dzieci i młodzieży, a także mieszkańców

Karty do głosowania można pobrać w Biurze w Konstantynowie, ul. Jana Pawła 27 we wtorek lub czwartek w godz. 18 - 19.00 lub punktach. Głosowanie trwa do 26 czerwca br.

Głosowanie odbywa się poprzez wrzucenie karty do głosowania do urny w punktach do głosowania wyznaczonych przez Zarząd Województwa (https://bo.lodzkie.pl/gdzie-glosowac-przedstawiamy-liste-punktow/).

W powiecie pabianickim urny znajdują się w:

 1. Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej PABIAN-MED.
  Adres: ul. J. Kilińskiego 10/12, Pabianice
 2. Biurze Powiatowym Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR
  Adres: ul. Zamkowa 6, Pabianice