• 1

  Kościół Parafii p/w Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 1

 • 2

  Salezjańska Szkoła Muzyczna II Stopnia w Lutomiersku 2

 • 3

  Konstantynów Łódzki 3

 • 4

  SP-5 w Konstantynowie Łódzkim 4

 • 5

  Konstantynów Łódzki 5

 • 6

  SP-2 w Konstantynowie Łódzkim 6

Top 10 casino

17-03-2019

W niedzielę 24 marca do Konstantynowa Łódzkiego przybędzie historyk, dyplomata i polityk - Witold Waszczykowski. Nasz gość między innymi pełnił obowiązki szefa Biura Łącznikowego RP przy NATO w Brukseli, sprawował funkcję ambasadora RP w Teheranie, był głównym negocjatorem w rozmowach ze Stanami Zjednoczonymi dotyczących tarczy antyrakietowej, zajmował stanowisko zastępcy szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Witold Waszczykowski w latach 2015–2018 kierował resortem spraw zagranicznych jako minister w rządzie Beaty Szydło oraz rządzie Mateusza Morawieckiego. Od dwóch kadencji jest posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości pragnie spotkać się z mieszkańcami Konstantynowa, aby przedstawić sytuację międzynarodową w jakiej się obecnie znajdujemy.

Tematyką spotkania będzie „Polska w Europie i w Świecie”.

Organizujący to spotkanie Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Konstantynowie Łódzkim serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych 24 marca w niedzielę o godzinie 16.45 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Łódzkiej nr 28.

Mamy nadzieję, że czas przeznaczony na spotkanie z autorytetem w dziedzinie problematyki międzynarodowej zaowocuje refleksjami nad istotnymi dla naszego kraju zagadnieniami.